| 28102001 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu ce inseamna profilul economic pe ce se bazeaza si ce meserie poti sa ai din asta!

Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Va rog ajutatima!

2 răspunsuri:
| Corsi a răspuns:

Buna
Sunt in clasa a 10-a la liceul economic pe profil economic. O sa faci contabilitate asta e specializarea. In clasa a 9-a materia contabilitate se numeste patrimoniu si in vlasa a 10-a se numeste CUE. Dar mai faci si 2 materii de specialitate ( despre produse si protectia consumatorului ) vei face practica in Annabella

| 28102001 explică:

Ce materii se fac si ce meserie poti avea pe viitor?