| alinrabulea a întrebat:

având în vedere că programa la bacalaureat s-a schimbat și acum, mai nou, o sa fie și grile, as vrea niste recomandări de culegeri de pregătire pentru bacalaureat. Eu nu reușesc să găsesc culegeri care sa fie după noul model. As vrea niste recomandări la Matematica(profil mate-info), Romana și Fizică

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"programa la bacalaureat s-a schimbat" - nu prea e așa
"o sa fie și grile" - așa se zice, încă nu e clar

| masvidal a răspuns:

Nu e cu grile. Faza cu grilele a inventat o Ecaterina Andronescu, dar cum nu mai e ministru, a cazut propunerea de lege.