| WoKy a întrebat:

Azi am fost azi la fotbal, iar un t***t ca altfel nu pot sa-l descriu, mi-a intrat cu talpa pe glezna, iar piciorul meu era pe pamant in acel timp...
Acum, la aproximativ 2 ore de la incident, mi s-a umflat toata partea de la oul piciorului, din exteriorul "labei" piciorului.
Poate fi o luxatie, intindere?
Fara off topic!
Am nevoie ca o idee, ca sa stiu, sa merg la doctor sau nu.
Funda!

3 răspunsuri:
| H3li0S a răspuns:

Asta am patit si eu... eu n-am fost la doctor dar m-a durut piciorul 3 saptamanilaughing

| H3li0S a răspuns:

Pune-i niste ghiata

| andrewshine a răspuns:

Poate sa fie o luxatie cel mai probabil dar in orice caz mai bine du-te la doctor