| andreea678585 a întrebat:

Cand aflu` in ce clasa sunt la liceu?
Gen clasa a -9 A, B,C, D ....se afiseaza la liceu pe ce data?

Răspuns Câştigător
| IonuţR1995 a răspuns:

Se afiseaza pe parcursul verii.
Daca nu s-au afisat pana acum, te duci la respectivul liceu unde te-a repartizat, dupa 1 septembrie sa te interesezi.

Mult succes in noul an scolar.

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Intra pe site-ul oficial al liceului si poate gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu s-au afisat pana acum, sigur vor fi afisate dupa 1 septembrie.

| andreea678585 explică (pentru anonim_4396):

Cineva a zis ca in prima zi de scoala! sad Mi-e rusine sa ma duc in prima zi si sa ma holbez care la avizier si sa imi caut clasa de parca as fi din jungla...

| Alexe_Andrei_1998 a răspuns:

Afli de la diriginta la deschidere

| andreea678585 explică (pentru Alexe_Andrei_1998):

Nu se striga numele si nu spune clasa.
Cica afli in prima zi de scoala si iti cauti tu clasa.