| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Cand fac o cerere de transfer la alta clasa din cadrul aceluiasi liceu, trebuie sa fac eu cererea sau un parinte?

4 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Parintele!

| kitten95 a răspuns:

Pai du-te la directiune/contabilitate/secretariat si intreaba de ce ai nevoie. eu cred ca trebuie totusi de parinte.

| Intrebari200 a răspuns:

Cererea trebuie facuta de unul dintre parinti catre directorul scolii happy (ai mai jos un model de cerere )
DOMNULE DIRECTOR,

Subsemnatul(a) ________________ (se trece numele cu care a fost făcută înscrierea la cursuri), domiciliat(ă) în _________
având CNP___________, în anul şcolar 2007-2008 înscris în clasa (se trece nivelul studiilor, forma de învăţământ, clasa, profilul, unitatea de învăţământ), vă rog să aprobaţi transferul la____________(se trece motivul).

Data: Semnătura,

Domunului Director al(scolii).

| Bluegreyeyes a răspuns:

Daca ai peste 18 ani cred ca poti s-o faci tu, daca nu atunci unul din parinti