| IrinaaIrr a întrebat:

FUNDA! Vreau un model de cerere de transfer la alta clasa in cadrul aceluiasi liceu. Trebuie facuta de catre parinte? Sau de mine?

1 răspuns:
| arysa a răspuns:

Cererea trebuie facuta de tine si suna cam asa:
Doamnule Director,
Subsemnata, X, domiciliata in oras, strada, nr, eleva in clasa X, la liceul X, va rog sa binevoiti a-mi aproba cererea pentru transferul in clasa X din cadrul aceluiasi liceu.
Mentionez ca (ex. vreau sa ma transfer din motive personale).
apoi pui data, semnatura si formula de final: Domnului Director al Liceului X, orasul.