| pinky_2278 a întrebat:

ce carti de romantice sau de comedie ati citit in ultimul timpbig grin. Da-ti-mi si mie exemplepls:*. Funda la cele mai multe exemplebig grin

Răspuns Câştigător
| UrsuletzMicutz a răspuns:

Eu iti recomand cartile din seria Amurg de Stephenie Meyer. (sunt 4 carti). Eu le-am citit pe toate si mi-au placut foarte mult. Si cartile din seria Casa Noptii de P.C Cast si Kristin Cast is foarte faine.Alta carte pe care ti-as recomandao ar fie Cismigiu & Comp. de Grigore Bejenaru ( foarte amuzanta cartea). Era sa uit de Elevul Dima dintr-a saptea de Mihail Drumes. Sper sa-ti placahappyBaftahappy