| boghici a întrebat:

ce materii se fac la un liceu teologic penticostal? si ce rechizite mi-ar trebuihappy

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Materiile sunt in principal cele de la un profil uman si pe langa se adauga istoria crestinismului, Vechiul Testament, Noul Testament si foarte multe notiuni care trebuiesc tocite. Presupun ca iti trebuie multe caiete si in rest... cam ce i-ar trebui fiecarui elev.

1 răspuns:
| SasukeSa a răspuns:

Materii: Matematica, Informatica, Teologie
rechizite: pix, creion, guma (nimic mai mult) Sper ca am fost de ajutor!