| sofiaaaa001 a întrebat:

Buna TPU! Ce parere aveti de liceele George Calinescu, Alexandru Vlahuta, C-tin Brancoveanu, Nicolaie Iorga si Ion Neculce din sectorul 1? Daca ati studiat la vreunul dintre aceste licee, cum este colectivul? Cum sunt profesorii in general? Sunt licee stricte sau toata lumea e de capul lui? M-ar interesa sa intru pe filo la unul dintre aceste licee.

5 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Ce conteaza? ai o poza in tzatzele goale, mai bine te inscrii le videochat. Acolo nici nu e nevoie de liceu, nu te mai chinui

| sofiaaaa001 explică (pentru Sonia822):

Multumesc de raspunsul complet inutil de care nu avea nimeni nevoie, dar probabil ca e mai folositor sa comentati astfel de rautati gratuite pe net care nu au nicio relevanta cu intrebarea in sine, in loc sa ziceti ceva inteligent sau sa nu mai comentati delochappy o seara buna!

| sofiaaaa001 explică (pentru Sonia822):

De asemenea am uitat sa mentionez aseara ca nu sunt eu persoana din poza dar probabil e prea tarziu sa mai stiti asta acum ce poza deja a scos tot ce e mai rau din dumneavoastra. dar apreciez sugestia bazata presupun pe experienta dumneata, din moment ce ati fost atat de grabita sa imi spuneti, altfel nu imi dau seama de ce altceva mi-ati comentat un lucru cu mult mai vulgar decat poza mea cu o fata in maiou.
va doresc o zi buna doamna Sonia si va sfatuiesc sincer pe viitor sa incetati din a mai comenta si a va mai varsa frustrarea la intrebari care nu au nicio relevanta cu topicul atins de dumneavoastra in raspuns. Exista persoane carora le pasa de raspunsurile primite si le iau personal, nu eu, bineinteleshappy Weekend placut va doresc!

| Sonia822 a răspuns (pentru sofiaaaa001):

Pai uite cum greselile ``minore`` iti afecteaza imaginea, si deocamdata la nivel micro. Poate ca sunt o lezbiana inraita, de ce ma provoci cu astfel de poze? Cand pui poze aproape nud, si adresezi o intrebare elocventa, crezi ca are cineva rabdare sa citeasca pana la capat? Constat ca, desi au trecut mai mult de 24 ore, inca te afisezi in sanii goi, sustinand ca nu esti tu. E ca si cum ai fi angajata unei banci, ai veni la job in sutien si chiloti, si pretinzi seriozitate din partea clientului, ba mai ai si pretentia sa te respecte, pentru ca ii administrezi banii si cefaci tu e important. Can asa cu pozele in lenjerie intima. Sau, ma rog, ce ai tu acolo, o carpa happy

| sofiaaaa001 explică (pentru Sonia822):

"poze aproape nud"/"te afisezi in sanii goi" este deja mult prea exagerat, vorbim de o poza facuta de la umeri in sus a unei persoane in maiou : ) chiar imi vine sa rad. Imaginea in fata cui imi este afectata? Sa fim seriosihappy Cu toate acestea, am schimbat poza si voi astepta sa imi fie aprobata, din moment ce starneste atata rautate din partea unora desi repet, nu e ca si cum poza era ceva indecent de afisat pe TPU sau mai stiu eu ce, dar exagerarile aici sunt peste masura. Inteleg cat de cumplit v-a deranjat acea poza astfel incat am decis sa o schimb doar pentru a nu mai avea vreodata de a face cu asemenea persoane ca dumneata in comentarii, si de a-mi usura treaba pe viitor atunci cand voi primi raspunsuri inutile la intrebarile la care am nevoie de raspuns. Cu toate astea sper ca nu va petreceti prea mult timp pe social media, Instagram, tweeter etc, nu vreti sa stiti peste ce fel de tentatii veti putea da, fie ca vorbim despre persoane ce posteaza propriile lor poze sau nu.
Nu stiu daca mai are rost sa continuam din moment ce discutia noastra nu e pe subiectul abordat de mine in intrebarea pusa, si nici nu e ca si cum vreuna dintre noi ii va schimba ideea una celeilalte, asa ca va urez doar o seara buna si stati fara griji, puteti sa va calmati acum ca poza e schimbatahappy