| DeliNes a întrebat:

Buna TpU!
Ce parere aveti despre caminele Arcca? Care dintre cele 3 (Pajura, Titan sau Vitan) vi se pare mai bun si care ar fi mai aproape de facultatea de psihologie(fpse)?

2 răspunsuri:
| policewoman16 a răspuns:

Cele din vitan

| AndreiGGK a răspuns:

Mi bine intri pe Maps, adica Harti, adica GPS, si vezi la care ajungi cel mai usor si cat mai repede, acolo isi arata traseu si pe jos si cu Metroul si cu STB, tranvai.
Cat despre camine cel mai bine vorbesti cu studentii de acolo, asa afli cel mai sigur, ca multi vorbesc aiurea, te sperie si te face sa iti iei gandul pe cand poate chiar este ok.