| andreeaxxl a întrebat:

Este aproape caminul vitan (arcca) de ASE sau de universitate? Daca da, de care este mai aproape?

Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

Este mai aproape de Universitate decât de ASE. Este destul de complicat de ajuns și la Universitate și la ASE, trebuie să mergi puțin pe jos până la autobuz și apoi trebuie să schimbi minim 2 linii. Dacă ai mașină, e mai simplu de ajuns dar e mai greu cu parcarea la Universitate sau la ASE. Dacă ai posibilitatea să te cazezi la arcca Pajura, e mult mai bine, pentru că ai acces imediat la metrou (3 minute de mers pe jos) - pentru Universitate sau linia de troleibuz 86, care circulă foarte bine, pentru ASE.

| andreeaxxl explică (pentru pilaf):

Si cam in cat timp as ajunge la Universitate?

| pilaf a răspuns (pentru andreeaxxl):

De la arcca Pajura ajungi la Universitate cam în jumătate de oră. Cu metroul.

| andreeaxxl explică (pentru pilaf):

Intrebam de la Vitan in cat timp ajung!

| pilaf a răspuns (pentru andreeaxxl):

De la Vitan e mai complicat. Ținând cont de faptul că trebuie să schimbi autobuzul, poate dura între 45 de minute și 1 oră și jumătate, în funcție de momentul zilei și de trafic.