| Dove04 a întrebat:

ce parere aveti despre cartile scrise de Jules Verne, si care sunt favoritele voastre?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| ChersanAndrei a răspuns:

Cartile acelea is foarte smechere. Eu zic ca merita sa le citesti pe toate. Te sfatuiesc sa in cepi cu "Cinci saptamani in balon" ca e cea mai scurta. Oricum eu unul inca nu am citit toate cartile dar merita. (Exemple: "Copii capitanului Grand", "O calatorie spre centrul pamantului ", "10.000 de leghe ub mari" ) sunt foarte faine.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt faine pentru cei carora le plac cartile de aventuri, mie nu mi-au placut niciodata. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac.

| D3I3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu care credeam că sunt singura căruia nu îi plac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru D3I3):

Si eu credeam asta))