| Grumpy1780 a întrebat:

Cine este in tema cu inscrierile la liceul militar din Craiova? Am luat 8 la testele grila ..si vreau sa.mi sporesc sansele ( eu acum sunt inscris la Breaza ) se mai pot face inscrieri la CMN din Craiova? FUNDA!

2 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Ai intrat la Breaza totusi? Eu am intrat ieri la Craiova.

| MrAlegzandruh a răspuns:

Ultima zi in care puteai sa te transferi la Craiova, era ziua in care ai primit rezultatele. Daca imi amintesc bine pe 28 aprilie. Daca esti inscris la Breaza nu te mai poti muta la Craiova.