| alin100 a întrebat:

Cand se fac inscrierile la liceul militar din Breaza si unde?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inscrierile se fac la CMJ-ul judetului in care esti si se fac in perioada (de regula) februarie-aprilie. CMJ-ul se afla in capitala judetului. Daca imi spui judetul iti dau si adresa si un numar de telefon.

| alin100 explică (pentru Salontanul):

Judetul Prahova

| Salontanul a răspuns (pentru alin100):

Centrul Militar Judeţean Prahova, Ploieşti, Şoseaua Vestului, nr.14-16, tel informare-recrutare: 0244.55.28.95 sau centrala 0244.52.59.38.

| alin100 explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult

| Salontanul a răspuns (pentru alin100):

Si eu multumesc!