| alexx102428 a întrebat:

Cine imi poate spune si mi-e subiectele la matematica si la romana care au fost la sesiunea speciala pentru olimpici 2015?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Le găsești la linkul oficial :
http://subiecte2015.edu.ro/2015/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/

Toate cele bune.

| Tinna666 a răspuns:

Cauta pe google, cu siguranta le vei gasi. Subiecte bacalaureat 2015 sesiunea speciala..si le vei gasi in functie de profilul care te intereseaza

| Glimoire a răspuns:

La olimpici a fost usor pentru ca au fost si aia de la mate si cei de la sport, si au zis sa fie usor; pentru sportivi...

| RandyKiffOrton a răspuns:

A fost foarte usor, desi nu au fost decat olimpici la matematica si informatica. Si cred ca ar trebui sa recapitulezi clasa a doua daca scrii "mi-e". Nu o lua in nume de rau, dar daca tot ai un examen invata sa scrii

| Capriorul34 a răspuns:

La matematica, stiu ca a fost foarte usor la olimpici, de ar da si examenul asa!
Subiectele cred ca le gasesti pe net
Bafta!