| whitepearl a întrebat:

Ce parere aveti despre subiectele date la matematica M1 la sesiunea speciala pentru olimpici? Cum credeti ca vor fi subiectele in vara, mai accesibile sau mai grele? ii rog pe cei care au terminat sau termina anul acesta mate-info sa raspunda, dau fundahappy

2 răspunsuri:
| Annapro a răspuns:

Am auzit ca bacul pentru olimpici va fi mai greu. Mie nu mi se pare prea corect. In principiu vor fi mai grele decat bacul normal.

| whitepearl explică (pentru Annapro):

Au dat olimpicii bacul de saptamana trecutahappy de obicei le da mai greu decat noua, pai printre olimpicii aceia sunt si olimpici la matematica, informatica, nu numai sportivii, uita-te ca au aparut pe net variantele sa vezi ce le-a picathappy