| yuki7560 a întrebat:

Cine stie la ce universitati din Anglia se studiaza limba coreeana sau japoneza?

Răspuns Câştigător
| 5a a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa mergi la universitati, sunt fel si fel de cladiri unde se invata toate limbile din lume.
Trebuie sa stii sa cauti, eu am fost gasit undeva unde te invata engleza de la numarat si de stiut culorile pana la conversatii. Si nici scump nu era. ciao

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Fata draga, japoneza si coreeana nu te ajuta cu nimic, mai bine ai invata engleza, germana sau franceza.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Foarte frumos k te intereseaza japoneza, dar cum a spus si ''emo...'' nu prea te ajuta si in puls e ff grea, e usor sa inveti cateva cuvinte, dar nu o sa vb niciodata fluent coreeana sau japoneza.mai bine ai invata engleza:d

| KinokoஐKee a răspuns:

Nu trebuie sa te duci neaparat la universitati.

| deea_8087 a răspuns:

Www.google.ro ai incercat aici?