| anonim_4396 a întrebat:

Daca am o medie proasta la o materie incheiata se poate schimba cu stampila directorului din cate stiu eu, daca nu am vorbit inca cu directorul in acest semestru despre situatia la acea materie, pot sa vorbesc cu el in semestrul al 2-lea? Si sa schimbe media de pe semestrul 1, in semestrul 2?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se face decat daca ai fost notat gresit. Va trebui sa-ti maresti media pe semestrul 2, invatand mai bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se pot face favoruri de acest gen.
Invata foarte bine semestrul 2 si cu notele foarte mari, schimbi media generala la obiectul respectiv.

| dannyel86 a răspuns:

Inveti mai bine pe semetrul 2 si eviti notele mici, astfel incat media generala sa fie mai mare. Modificarile cu stampila de care spui tu se aplica doar cand mediile sunt calculate si notate gresit (se poate intampla!).