| buddha21 a întrebat:

Daca la examenul de azi la prima compunere am facut introducerea la personaj, am taiat numele personajului cu o linie(profesorul ala) si am scris putin deasupra (cam ingramadit) alt personaj(mama baiatului) o sa se considere semn distinctiv?sad

Răspuns Câştigător
| OnnyMady a răspuns:

Nulaughing...la voi toate se considera semn, stai fara grija!

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Din cate ne-au spus profesoarele supraveghetoare, daca tai doar un cuvant in loc de tot randul(cica asa e in regulament) ti-l taie corectorul restul randului, dar nu cred ca sunt ei asa de railaughing

| introduaicinumele a răspuns:

Eu am facut despre Radu, mi s-a parut cel mai simplu laughing))) am gasit niste argumente foarte bune, pacat ca m-am grabit s-o copiez de pe ciorna si am scris putin cam inclinat laughing)

| gabriela15 a răspuns:

Daca esti ghinionist si nu te iubeste dumnezeu, posibil