| ralucutzamiculutza a întrebat:

dau funda!
cineva mi-a etighetat poza lui la photous of you la facebook si nu mi-o place deloc e ingrozitor de urita poza
cum fac sa o scot?

Răspuns Câştigător
| peticel20 a răspuns:

Buna,
E simplu, urmeaza intocmai :
Intri la Privacy Settings (gasesti meniul in sagetica aia indreptata in jos din colt dreapta sus profil).La Privacy Settings apesi jos pe Timeline and Tagging si o sa ti se deschida o noua casuta.In casuta resectiva (luand de sus in jos), bifezi OFF (respectiv Disabled) la intrebarea 3 si 5.
Sper ca te-am ajutat.
O seara buna!

1 răspuns:
| peticel20 a răspuns:

Buna,
E simplu, urmeaza intocmai :
Intri la Privacy Settings (gasesti meniul in sagetica aia indreptata in jos din colt dreapta sus profil).La Privacy Settings apesi jos pe Timeline and Tagging si o sa ti se deschida o noua casuta.In casuta resectiva (luand de sus in jos), bifezi OFF (respectiv Disabled) la intrebarea 3 si 5.
Sper ca te-am ajutat.
O seara buna!
P.S. Poza nu poti sa o scoti tu, poate doar persoana care a pus-o, etichetarea la fel.