| Angel1237 a întrebat:

De la ce vine prescurtarea in franceza "jcp" Multumesc funda big grin

Răspuns Câştigător
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Din cate am vazut, e o abreviere de la Junior Conseil Phelma; astfel e denumit un membru al unei organizatii de elevi si studenti din Franta, care sprijina organizarea unor evenimente. Activitatea in aceasta organizatie poate veni mai tarziu in sprijinul angajarii membrilor intr-o companie. Mai multe detalii poti afla aici: http://cerclephelma.com/home/jcp Succes!