| Stella17 a întrebat:

Buna TPU deci vreau sa particip la un concurs Smart la franceza ce premii sa castiga? Funda restul vot. Ma intereseaza pemiul 1 2 3 si mentiune.

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Anduu123 a răspuns:

Toţi elevii care obtin cel putin un punctaj maxim vor fi premiati din oficiu si vor participa gratuit la proba de barajhappy
Elevii care obtin punctaj maxim la proba de baraj vor primi cate o medalie si unul din premiile acestei categorii.
.
Premii din oficiu:
Premii alocate elevilor care au obtinut 100 de puncte la o materie: 10.000 orare SMART
Premii alocate elevilor care au obtinut 100 de puncte la două materii: 3.000 insigne SMART
Premii alocate elevilor care au obtinut 100 de puncte la cel putin trei materii: 1.000 sepcute SMART
si din cate stiu eu exista si o tabara(nu stiu unde) care se castiga prin tragere la sorti din de catre copiii care au luat punctaj maxim la proba de baraj happy Funda?