| WorldOfTheSkate a întrebat:

este adecvat sa te duci in prima zi de scoala cu sapca de rapper?

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună!
Tu ce zici? happy
Dacă vrei să fii în centrul atenţiei într-un mod negativ, n-ai decât.

| Kriss96 a răspuns:

Depinde ce reguli are scoala ta. La liceul meu te-ar scoate afara. Daca esti la o scoala mai putin stricta poti sa mergi cu sapca.

| CălinPL a răspuns:

Nu prea

| LucianStroe a răspuns:

Este chiar recomandat laughing

| vinusipaharu a răspuns:

Depinde de rigorile scolii. Daca nu aveti uniforma, da. Daca insa aveti esti oarecum constrans sa respecti o anumita conduita. Eu zic totusi sa o porti cu mandrie, big up!

| EclipseXXX a răspuns:

Pai eu cred ca nu e chiar adecvat mai ales ca trebuie sa fii imbracat frumos insa la scoala nu e chiar permis sa te duci asa.

| George37 a răspuns:

Nu prea, depinde de scoala...

| Geo4 a răspuns:

Da, de ce nu? Doar daca ai uniforma happy