| Metheprincess a întrebat:

Este cineva la Facultatea de Psihologie Universitatea Bucuresti? As vrea sa stiu ce oportunitati sunt, cum sunt profesorii si cum este viata de student acolo. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Pai poti sa vinzi carti la tarabe, e mult de tocit, mai intri si cu o grila de peste 200 de intrebari, profesorii sunt cum sunt peste tot si buni si rai, viata de student ti-o faci tu. (nu sunt acolo, cunosc amici)

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Păi, o să ai de învățat multă anatomie, s. nervos mai ales, oportunități, e discutabil, profii rezonabili, viața de student e mediocră, ce ai vrea de la viața de student?!