| kubala7 a întrebat:

este prima mea intrebare aici, in legatura cu Bacalaureatul 2012, am picat la materia la alegere (fizica) intrebarea mea este : pentru sesiunea din toamna, pot sa imi alega alta materie la alegere? (biologie) Am tot citit in mai multe locuri, si nu am gasit nimic despre asta. Multumesc

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu poti sa dai la biologie, tot la fizica vei da. Doar ai semnat niste acte, ai uitat?

| kubala7 explică (pentru Elvina):

Am semnat niste acte, dar acum pentru inscrierea in sesiunea de toamna, trebuie completate alte acte.

| Elvina a răspuns (pentru kubala7):

Desigur. Asa ca du-te la secretariat.