| Ela1Elenutza a întrebat:

Eu am fost la olimpiada de mate si romana atapa locala si judetana si as vrea sa stiu daca se dau diplome sau ceva. De exemplu colega mea a luat punctaj maxim la faza locala matematica si nu a primit nimic. Deci se dau diplome?

Răspuns Câştigător
| Teo999 a răspuns:

Pentru fazele locale, nu. Daca iei vreun premiu la faza judeteana, vei primi diplome...dar greu, crede-ma din proprie experientawinking

3 răspunsuri:
| nicoalusoby a răspuns:

Normal se dau diplome aceste ajung la scoala si sunt data profesorilor de la clasa sau dirigintelui. Felicitari pentru prietena ta.

| MeowWow a răspuns:

Da,se dau, dar poti sa astepti chiar si o luna sau doua pana sa ajunga la tine. happy

| eemanon a răspuns:

Da se dau diplome, mai ales la locurile 1, 2, 3!