| gabriela02 a întrebat:

eu trec clasa a 5 si as vrea sa ma transfer la Colegiul National Emil Racovita din Bucuresti sector 2. stiti cumva daca este bun, se invata acolo, ma pot transfera la el daca sunt in sectorul 1. vreau impresii despre el. multumesc mult! funda!

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Din cate stiu, e liceu sportiv, cu disciplina inot.
Cred ca trebuie sa dai o diferenta la sport, respectiv o proba de inot.
vezi mai multe aici :
http://www.colegiulracovita.ro/clubs-activities

| gabriela02 explică (pentru zdrangoi):

Multumesc de raspuns! dar daca eu stiu sa inot dar nu stiu ca cei de la liceul sportiv, trebuie sa mai dau neaparat o diferenta respectiv o proba de inot?

| zdrangoi a răspuns (pentru gabriela02):

Cel mai bine ar fi sa suni la ei, la secretariat banuiesc, si sa iei niste detalii mai precise.

3 răspunsuri:
| gabriela02 explică:

Multumesc pentru raspuns!