| allebwa a întrebat:

Funda si voturi :
As vrea sa va intreb daca ati auzit de culegerea la limba si literatura romana "Stiu, descopar, aplic" de la editura "Art Grup Editorial" si daca se poate cumpara din librarii, pentru ca asta ne cere la scoala si eu nu am putut aduce la timp banii pentru carti asa ca am ratat comanda... Daca puteti sa-mi spuneti cum sa procedez, o pot cumpara si de pe net?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| tutankamon2607 a răspuns:

Am auzit de aceasta culegere si da poti sa o cumperi de la libraria de pe calea grivitei sau daca nu la orice librarie

| Romina_8033 a răspuns:

Da...am aceasta culegere.e foarte folositoare.eu am cumparat-o prin comanda dar se gaseste si in librarii