| JohannaStone a întrebat:

Am nevoie de raspuns URGENT pana marti! De unde pot lua culegerea de limba si literatura romana pentru clasa a V-a de la editura Art grup Editorial? Are urmatorii autori: Fl. Ionita, E. Carstocea, M. Columban, A. Coman, V. Gal, D. Kudor, LSfîrlea. (are coperta galbena cu gri si un baiat desenat pe ea in partea dreapta care citeste o carte si are formatul A5.)

1 răspuns:
| Ciupii26 a răspuns:

Incearca sa o comanzi de pe net happy in librarii nu cred ca se gasesc.