| NomberOne a întrebat:

Azi am fost la o olimpiada de matematica-faza locala (12.02.2011) la clasa a V-a. Unde pot gasi rezultatele?thinking

Răspuns Câştigător
| Veroniquest a răspuns:

Rezultatele vin dupa ora 12:00 la scoala si le afiseaza...ei

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti le va comunica profesorul tau de matematica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha...merci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu zi ma si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu... si eu am fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te duci la scoala unde ai dat olimpiada, sigur au ei raspunsurile afisate. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la scoala unde a fost olimpiada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana marti nu apar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt publicate undeva pe net subiectele? acolo ar trebui sa se publice si rezultatele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google:petru rares beclean si dai clic pe prilmul text.
ti se deschide o pagina si ii dai click pe:click aici pentru a descarca fisierul cu rezultate.Si acolo sunt rezultate pentru toate clasele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la colegiul emanuil gojdu din oradea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo unde ai dat olimpiada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu le caut ca eu am trecut ca mi-a zis profa si o uitat rezultatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigura ca profesorul tau iti va zice raspunsul. Eu o sa ma duc la faza judeteana. Nu am avut nicio greseala!

| Marte a răspuns:

Canta la alta masa! Cauta pe neeet!