| simplitate27 a întrebat:

imi poate spune cineva, va rog, cand incepe licenta 2013 la Academia de Politie, Bucuresti pentru studentii de la Facultatea de Arhivistica? sau unde pot gasi informatii exacte referitoare la asta? Multumesc mult! Astept cu nerabdare raspunsurile voastre, am nevoie URGENTA de ele! Va puuup!:*:*

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le poti gasi pe site-ul oficial al Academiei de Politie "Alexandru Ioan Cuza" Bucuresti sau poti telefona la secretariat.

| simplitate27 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc! Am incercat pe site-ul oficial, dar cel de la arhivistica e momentan indisponibil. voi incerca la secretariat!happy