| Dontspeek a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei de discutat la ora de dirigentie? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| StancuDaniel a răspuns:

Pai ar fi cateva idei
1:anturajul
2:viata sanatoasaadika sa nu mai consumam prostii
3:cai mai bune de a nu consuma droguri

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Noi la dirigentie in afara mustrarilor : nu invatati,sunteti dezordonati,batausi,mincinosi (deci eu prefer termenul de sinceritate!).la cateva luni ne da niste chestionare legate de droguri, care-s loate la misto oricum, si atat oh go on.

| opierdevara a răspuns:

Pai noi la ora de dirigentie am venit cu o idee originala si am vb despre sinucidere.deci ati putea sa faceti la felbig grin

| EdwardEtc a răspuns:

Depinde de diriginte/diriginta.Noi la orele de dirigentie vorbim despre protectia mediului, riscuri ale alcoolului, fumatului si multe altele.Dar la orele de emc profesoara este maleabila si putem aborda si teme sexuale sau teme mai greu de discutat cu oricine.

| Al3xVS a răspuns:

1.deficitul bugetar al romaniei
2.incalzirea globala
3.viata sexuala

| Teo999 a răspuns:

Ati putea vorbi despre lucruri diferite la fiecare ora. Noua la inceput de semestru ne-a dat un plan. De exp: Rezolvarea conflictelor; despre fumat; hexagonul intereselor; ce cred ceilalti despre mine... oricum sper ca ti-a fost de ajutor big grin...