| dumitrucosmina a întrebat:

Imi puteti spune niste pareri si informatii despre ase cibernetica, statistica si informatica economica. Ce se face concret la această facultate si ce pot sa fac dupa ce o termin?

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Pot sa-ti spun ca se termina f greu, e greu la statistica. Cand iesi de acolo, o sa mergi cu capul putin intr-o parte, dar o sa devii bogat. Te poti angaja in IT, la institutii de stat, banci, etc. O sa ai salariul in prima luna de la 5000 ron in sus, o sa te integrezi intre elite