| AndreiR003 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce este mai bine sa aleg? Informatica economica din cadrul Facultatii de Cibernetica (ASE) sau automatica si informatica aplicata din cadrul Facultatii de Hidrotehnica? Dupa ce termin a doua facultate cu ce meserie ies?

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Cu ce medie se intra la buget la informatica la Hidrotehnica?

| AndreiR003 explică (pentru danutzu96):

S-a ajuns la 7, 18

| danutzu96 a răspuns (pentru AndreiR003):

As intra si eu fara probleme... nu stiu ce sa zic. La ASE faci informatica combinata cu economie. Mie un profesor mi-a recomandat ori la Universitate ori la UTCB

| Lulilu a răspuns:

Pai ar trebui sa alegi ce iti place si ce este mai ușor pentru tine! Daca nu poti, ieși la o plimbare in parc si te gândești la avantajele si dezavantajele fiecărei facultăți care o vrei☺️!
Sper ca te-am ajutat! Succes in continuare!