| AntoniaAndreea a întrebat:

:*
Imi puteti spune niste teme pe care le pot dezvolta prin poezii, eseu, desene, etc. De exemplu : Prietenie, dar eu vreau altceva mai special, mai diferit. Am nevoie pentru scoala. Eu vreau sa-mi spuneti despre ce pot face, va rog mult de tot! Multumesc! :*

2 răspunsuri:
| ioanaandreea14 a răspuns:

Pai prin desen de exemplu un desert sau un peisaj,o moara de apa,o padure,o scoala cu,copii pe langa ea...un parc,un camp cu maci,o cladire,casa bunicilor,un castel,un drum printr-o padure sau poti incerca sa redai un moment care te-a marcat din viata ta. Cateva exemple de teme pentru poezii pot fi,prietena mea,mama,soarele,despre o floare,viata,tradare profesori (aici nu imi vin prea multe idei), un eseu ai putea face despre o calatorie, despre o boacana pe care ai facut-o, despre vacanta de vara, despre o peripetie de-a ta si cam atat nu mai am idei sper ca te-am ajutat... funda? :*

| TINAtinaTINAtina a răspuns:

1 Prieteni falsi
2 Iubire neimpartasita
3 Fericirea regasita in lucruri mici
4 Noapte de vara
5 Monotonia unei vieti cliseice
6 Aventura
7 Atractie puternica fata de o persoana necunoscuta
8 In spatele aparentelor