| anky13 a întrebat:

Buna TPU^^ Imi puteti spune si mie unde se afiseaza rezultatele la examenele nationale. Pls funda:d

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Pe www.edu.ro. Dar poti sa scrii la google note evaluare nationala 2011 si gasesti. Dar trebuie sa astepti pana luni :((. Si eu la fel :D

10 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Erau afisate azi pana la ora 14 la scoala

| J3nnif3r a răspuns:

La scoala sau liceul unde ai dat examenele
pe internet se zvoneste ca se vor afisa pe http://admitere.edu.ro/2011/ astazi dupa ora 18 sau luni
fundita?

| natashacrown a răspuns:

Cauta pe edu.ro

Răspuns utilizator avertizat
| anonim22378 a răspuns:

La scoala.eu asa stiu

| compaq15 a răspuns:

Eu sunt din constanta. s-au afisat la ora 12... da si tu o fuga pan` la scoala. sigur s-au afisat

| razvirzi a răspuns:

La scoala sunt afisate mai mult ca sigur, insa online o sa apara mai pe seara(zic eu) cel tarziu maine.

| Guta_4712 a răspuns:

La mata in buzunarwinking

| Gabriela_2195 a răspuns:

Se afiseaza dupa rezolvarea contestatiilor.adica pe luni pe 27.