| Tshwhdjsh a întrebat:

la evaluarea nationala 2018, la finalul compunerei propii nu am mai avut loc de loc, eram pe ultima foaie, si mai aveam 2 3 cuvinte dar le-am inghesuit dar nu se intelegeau si le-am taiat dar sus mai aveam niste loc deci am scris acolo acele ultime cuvinte dar sub ele am facut acel semn care il faci cand uiti sa scrii ceva si scrii deasupra propozitiei ce trebuie si faci sub cuvintele scrise deasupra un fel de palnie, nu stiu cum sa explic.
O sa imi fie anulata lucrarea;(?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Fedaskyn a răspuns:

Este foarte probabil sa-ti fie anulata lucrarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai linistit! Asta ar fi ultimul motiv pentru care nu ai lua o nota onorabila. Uita-te si tu la cum scrii! Daca ai scris la fel si in lucrare, alea 2-3 cuvinte nu mai au nicio importanta.

| Marin_Andrei_1993 a răspuns:

Sunt rare cazurile in care se anuleaza lucrarea, oricum ai fi anuntat pana acum despre asta