| alexandrumojang a întrebat:

Ati auzit pe cineva care a avut lucrarea la evaluarea nationala anulata?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, inca nu s-au afisat rezultatele... mai asteapta cateva zile, ca vei auzi.

| dullcat a răspuns:

Nici eu nu am auzit, dar exista destule cazuri.

| gabicoo a răspuns:

Da! Am auzit de unul Alexandru!

| UserRo10 a răspuns:

Am avut caz concret unde a fost prins cu casca japoneza. Examenul s-a anulat

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cazuri cunoscute nu, dar cu siguranță au fost.
O lucrare este anulata doar în cazul semnelor, însă supraveghetorii mereu verifica și explica elevului despre riscul anularii, ba chiar ii pot ruga sa refacă un subiect nou în timpul rămas.
Însă dacă nimeni nu a spus nimic, înseamnă că lucrarea ta este ok și nu ai de ce sa îți faci griji.

| DonMoldo a răspuns:

Cum adica ati auzit? Ti-a fost anultata lucrearea sau ce mai exact vrei sa afli?