| gtaandrei a întrebat:

Ati mai auzit cumva oameni, care au avut lucrarea la evaluarea nationala anulata de comisie?

1 răspuns:
| cosminandrei96 a răspuns:

Nu am auzit, desi stiu ca ne speriau o gramada "asta se considera semn!" "Va anuleaza lucrarea daca faceti nu stiu ce" etc. In schimb am auzit destui carora le-a anulat lucrarile din cauza ca i-a prins copiind.
La Evaluarea Nationala nu cred ca este cazul sa-ti faci griji de anularea lucrarii, doar la bac trebuie atentie sa nu lasi ceva ce se considera "semn".