| Marius_Stoica_1999 a întrebat:

Evaluarea Nationala 2017 am scris tot si ultima data la crearea unui text unui concurs sportiv, am pus titlul si l-am subliniat titlul textului ar putea lucrarea sa se ia ca semn ar putea sa fie anulata

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să sperăm că nu...

| Borsecuț a răspuns:

In mod normal drept semn se iau mazgalelile, sau chestii gen litere ingrosate, pete sau desene micute precum inimioare, stelute sau mai stiu eu ce. Nu ar trebui dar cine stie... In functie de cat de stricti sunt profesorii cate corecteaza...

| IoanaIova50 a răspuns:

Acelasi lucru am facut si eu... Sper sa nu sad
Ar fi pacat de puncte, am rezolvat totul corect.