| ANDA_7703 a întrebat:

La noi la scoala, se fac alegeri de presedintele scolii...si am nevoie de slogan. Ce idei aveti? Va rog mult, impart >funditebig grin

Răspuns Câştigător
| claudiua a răspuns:

Am mai zis-o si o zic: nu veti ajunge,, presedinte,, cu slogane facuta de alti. Un conducator trebuie sa aiba aptitudini, sa stie sa se impuna sa faca ordine. Vai vitorul tarii noastre...

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

"Voteaza pentru scoala mea, a ta si a noastra!"

| Laue a răspuns:

"Nici o masa fara peste" - Cu sloganul asta a ajuns Ceausescu presedinte... parca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Toti pentru 1 si 1 pentru scoala"big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va pis in freza...alegerile s-au terminat