| LoveMadScience a întrebat:

La profilul filologie (liceu) se face psihologie, logica sau filozofie? Multumesc anticipat. Funda si voturikiss

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Intr-a 9a se face logica, a 10a psihologie, a 11a economie si a 12a filosofie.happy

| Oti a răspuns:

Logica in clasa a 9a.Psihologie si educatie anteprenoriala in a 10a.In a 11a economie iar in a 12a filozofie si sociologiebig grin

| candygirl a răspuns:

In clasa a 9-a se face logica, in a 10-a se face psihologie si folozofie se face in a 12-a big grin.

| x_6980 a răspuns:

Toate.in clasa a 9a logica, a 10a psihologie si a 12a filozofie.