| lovelike a întrebat:

TPU!
M-ati putea ajuta sa gasesc niste scuze in legatura cu olimpiada la care nu mai vreau sa particip.
De fapt nu am vrut de la bun inceput, dar profesoara aproape ca ma obliga... ceea ce nu este deloc corect.
Nu as vrea sa se supere sau altceva, dar nici nu vreau sa ma duc.Este extrem de mult de invatat si mai sunt si alte materii la care trebuie sa invat.
Cine ma poate ajuta sa inventez o scuza buna? laughing
Va rog mult sa ma ajutati.
Funda*!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii zici ca nu ai timp sa te pregatesti din cauza ca ai multe alte materii care au prioritate... nu va de ce trebuie sa complici cu alte explicatii