| anonimusus1 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un site sau ceva de genu de unde sa invat informatica?big grinSunt la liceu pe clasa a10-a si fac informatica intensiv si nu prea ma descurcsad. Dau funda!love struck

Răspuns Câştigător
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna`!`Si eu sunt pe profilul matematica-informatica intensiv in clasa a9a happy
Sincera sa fiu site-urile nu te invata prea multe, mai mult te incurca...Parerea mea este sa fii mai atent la scoala sau meditatii...Nu stiu daca te-am ajutat cu ceva dar sper ca vei gasi o solutie happy
Bafta`!`

3 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Si eu sunt in 10a la intensiv. Crede-ma ca si eu am cautat cand eram in a9a site-uri de genul acesta, dar nu am gasit nimic. Mai bine ia caietul de anul trecut si de acolo inveti.

| AddaSunnii a răspuns:

Nu te baza pe site-uri. Incearca sa gasesti pe cineva priceput sa iti explice, sau sa iti intrebi profesorii la scoala cand nu intelegi, dar nu te lua dupa site-uri.