| CaprioaraPlangacioasa5 a întrebat:

Buna, sunt elev in clasa a12a pe matematica informatica intensiv informatica si doresc sa sustin proba de bacalaureat la Informatica. Din cauza faptului ca s-a studiat mai mult online (si din cauza ca nu am un profesor tocmai stralucit) nu ma descurc la info. Puteti sa-mi sugerati o metoda super eficienta/plan de recapitulare/un dosar pdf cu ce trebuie sa invat pentru bac? M-ar ajuta enorm.

Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Supereficient: reia manualele de-a 9, 19, 11 a plus variante la GREU

| CaprioaraPlangacioasa5 explică (pentru sierra1):

Crezi ca am suficient timp sa le reiau pana cand vine bacul?

| sierra1 a răspuns (pentru CaprioaraPlangacioasa5):

Nu stiu cât ești de receptiv/isteț...

| CaprioaraPlangacioasa5 explică (pentru sierra1):

Ma intreb daca exista astfel de plan de recapitulare doar ca pentru C++...https://www.scribd.com/doc/264827111/Recapitulare-bac-informatica

| sierra1 a răspuns (pentru CaprioaraPlangacioasa5):

Cauti dar tot manualul e baza