| MadalinaDaiana a întrebat:

:*
Maine examen la mate I don't want to see... aveti emotii?happy

5 răspunsuri:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Nu cred ca voi avea...ieri din cauza emotiilor am pierdut foarte multe puncte...si trebuie sa le recuperez prin examenul de maine! Tu?

| Roxy9809 a răspuns:

Nu prea adica mai tarziu ma apuc sami invat formulele si va fi totul binehappy.Nu merita sa ai emotii ca primele 2 subiecte sunt usoare ca si in alti ani si nimeni nu e chiar asa de prost sa nu poata sa faca ceva si la subiectul 3. Minim 8 o sa luam cam toti

| Hbl_Alle_1997 a răspuns:

Eu nu amhappy ma pricep mai bine la mate decat la romana.

| 3dutzu2012 a răspuns:

Cam da...eu unul nu ma prea pricep la mate si cred ca muuuuuuuulti sunt in situatia mealaughing)

| TeiubidilicescAllex a răspuns:

Nu prea amhee hee...e un simplu test..ca oricare altulstraight face..doar ca, cu nota pe care o obtii te baga intr.o alta scoala
hee hee