| HermioneLove a întrebat:

Buna TPU.Maine se merge la scoala nu? Ca maine este Pastele la catolici...

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Azi e pastele catolic!

evenso
| evenso a răspuns:

Doar cei care sunt catolici nu trebuie maine sa mearga la scoala.

| alexs99 a răspuns:

Maine se fac ore, doar scolile catolice sunt inchise pentru ca e a doua zi de Paste la catolici.

| ascovit a răspuns:

Bineinteles ca maine va trebui sa faci ore. Mai ales fiind saptamana altfel nu cred ca te vor omori cu zile, insa mai bien nu lipsesti. Mai ales fiind saptamana altfel, se vor pune absente straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se merge, se merge, nu-ti fa planuri de chiul.

| xBya a răspuns:

Esti catolic, stai acas` si sparge`ti ouale.
Esti de alta religie/ateu, la scoala cu tine!

| Zoey112 a răspuns:

Da, se fac ore

| Andreime a răspuns:

Da. straight face