| M2ryus a întrebat:

Buna TPU.Maine 15.02.2012 in municipiul Bucuresti se face scoala?

Răspuns Câştigător
| SweetSacrifice a răspuns:

Social » Educatie »
Elevii bucureşteni se întorc la şcoală de miercuri

14 feb 2012, 12:26 | Mediafax
Cursurile vor fi reluate miercuri în toate unităţile de învăţământ preuniversitar din Capitală, conducerile şcolilor şi grădiniţelor urmând să ia legătura cu autorităţile locale pentru a rezolva eventualele probleme privind accesul copiilor, informează ISMB.
http://www.rtv.net/......15819.html

11 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Da se face scoala in Bucuresti

| aditzuca a răspuns:

Din pacate, sa garantat ca maine toti copii din judetul Ilfov&Bucuresti vor merge la scoala. Fundita big grin?

| unknownn a răspuns (pentru aditzuca):

De ce "din pacate"?

| aditzuca a răspuns (pentru unknownn):

Chiar crezi ca cel care intreaba daca se face scoala iubeste scoala laughing?

| unknownn a răspuns (pentru aditzuca):

Nu.Dar oare i-ar conveni sa mearga acum la scoala sau sa mearga sambetele la scoala sa faca recuperare?

| apocalipso1994 a răspuns:

Da se face...

| beea29 a răspuns:

Da, da se face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La radio spun ca da.

| Sasann a răspuns:

LBSTK si cine s'ar duce Sambata si Duminica la scoala? sau peste program? Doar cei care nu stiu sa isi impuna punctul de vedere si copii vai de capu lor!

| AnYcUtZa a răspuns:

Da se face scoala pentru ca singura zi libera a fost marti dar cred ca si (luni) dar totusi din nefericire trebuie sa mergem dar au zis saptamana viitoare o sa recuperam.

| LaurAndreiY a răspuns:

Eu am vazut pe un site ca miercuri 15 februarie 2012 scolile din Bucuresti sunt inchise...