| Mada_2575 a întrebat:

mancarea si cazarea la liceul militar breaza sunt gratuite? as vrea raspunsuri de la cei care sunt deja la acest liceu... funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Sicmao a răspuns:

Da, sunt gratuite.

3 răspunsuri:
| o0ExilE0o a răspuns:

Da dar cam naspa mancarea(am vazut un filmulet in care cineva de la liceul militar a gasit un gandac in mancare si altele)

| IceDruid a răspuns:

Da mada.sunt gratuite si nu e asa de rea precum altii vad prin filme carora le recomand sa iti tina gura...in ce cls esti. daca vrei contacteaza-ma si iti pot zice mai multe.si nu din filme.

| Zoozik a răspuns (pentru IceDruid):

Buna...As vrea eu cateva informatii.Sunt fata, clasa a 8a si ma bate gandul sa ma duc la liceul militar, insa nu stu prea multe despre el.Stiu ca se axeaza pe matematica si sport.Am medii mari si din pun de vedere fizic m`as descurca,insa vreau sa stiu daca se merita o viata la liceul militar si mai multe, ce poti face mai tarziu, etc.