| αℓyηŧαŧα a întrebat:

Buna TPU ofer fundita si vot garantat! mie imi lipsesc niste pagini din manualul de clasa a IX a de limba romana.Va rog sa mi spuneti si mie enunturile d la exercitiile 3, 4, 6 de la pagina 9 parca cu derivarea. Editura manualului este ART si autorii sunt Adrian Costache, Florin Ionita, M. N Lascar, Adrian Savoiu

Va rog mult! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Mai bine iti tragi la xerox paginile lipsa

| filaret03 a răspuns (pentru DiamondEyes):

Si ideea lui e buna iei de la 1 coleg cartea si le tragibig grin

| filaret03 a răspuns:

Iti dau 1 sfat mai bun ca nimeni nu poate sa le gaseasca asaa pe net... Iati alta noua uite siteul elefant.ro gasesti ce carti culegeri vrei!winking bftt

| αℓyηŧαŧα explică:

Ma gandeam ca ma veti salva pentru moment...